УКРСТК, ТОВ

Продаж і монтаж систем енергозбереження

Область пошуку:
УКРСТК, ТОВ
Київ, г. Киев, ул. Межигорская, 82а

Твердопаливний пелетний котел Pellets Fuzzy Logic 75 кВт , ККД 90 %.

258583.5 грн

8209.00

Купити
Код 291340
Постачальник УКРСТК, ТОВ
Сайт постачальника www.ukrstk.com.ua
Одиниця виміру шт.
Производитель KOSTRZEWA
Оцінка

Опис

Автоматизовані котли Пеллетс ® Фузі Логік ( Kostrzewa ) рекомендуються для опалення як побутових , так і невеликих виробничих приміщень. З їх допомогою також здійснюється виробництво гарячої води для побутових і технологічних цілей.

Потужність: 75 кВт .

Котли Пеллетс ® Фузі Логік пристосовані для спалювання паливних гранул ( пеллет) , дрібного вугілля , зерна і деревини. Паливо у вигляді гранул засипається в великий резервуар ( бункер ) . Залежно від споживання енергії вміст в бункері паливо забезпечує безперервну роботу котла - від 2 до 10 днів.


• Котел Пеллетс ® Фузі Логік може спалювати чотири види палива : деревні гранули (пелети ) , дрібне вугілля ( вугільні гранули) , зерно , деревина або традиційне тверде паливо.

• Автоматичний розпал. Котел не використовує режим підтримки горіння. Він автоматично запалює паливо тільки тоді , коли з'являється необхідність в опаленні , за рахунок чого відбувається економія палива.

• Модуляція потужності котла методом Фузі Логік - автоматичне налаштування потужності котла від 10 % до 100 % залежно від теплової потреби будівлі.

• Лямбда- зонд плавно регулює оберти вентиляторів , контролюючи склад паливно -повітряної суміші в котлі , скорочуючи до мінімуму обсяг викидів окису вуглецю і спалюваного палива. Процес відбувається автоматично з натисканням кнопки « Старт». Заощаджує до 20% палива.


• Два режими роботи:
- літо - в літній час нагрівається тільки тепла вода (бойлер) ;
- погода - працює разом із зовнішнім датчиком і регулятором кімнатної температури.

Нагрівання води в радіаторах або опалення підлоги встановлюється автоматично залежно від зовнішньої температури , що додатково економить паливо.

• Котли комплектуються паливним бункером з лівого або правого боку.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Інші пропозиції